Ece Otomotiv Bosch Car Yetkili Servis kurucusu Hüseyin ARSLAN 1997 yılında Yedek Parça Satış Sorumlusu olarak Otomotiv sektörüne ilk adımı atmıştır. Yedek Parça sektöründe edindiği bilgi, birikim ve tecrübe ile 2007 yılında kendi şirketi olan Mert Otomotiv Yedek Parça A.Ş’yi kurarak ve 23 yılı aşan yolculuğunda, gelişmenin, değişimin ve kolektif paylaşım ruhundan ödün vermeden devam etmiştir. Otomotiv sektörünü iyi bilen ve tanıyan Hüseyin ARSLAN; Türkiye’de Otomotiv Servis Sektörüne öncülük etme düşüncesi ile hareket etmekte ve iş planlarını “beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet” vizyonuyla oluşturmaktadır. Bu doğrultuda 2019 yılında Hüseyin ARSLAN Ece Otomotiv Bosch Car Yetkili Servisi’nin temellerini atmıştır.

2017/3 Motorlu Taşıtlar Sektöründe Dikey Anlaşmalar ve Uyumlu Eylemlere İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği’ne göre Ece Otomotiv Bosch Car Servis’te her marka araç ve modele üretici garantisi bozulmaksızın bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz

Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Bosch Car Ece Otomotiv Servisi çalışanları olarak işimizi severek yapıyor ve daha da gelişebilmek için çaba harcıyoruz.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

Belki hiç bir otomotiv servisinin yapmadığı kadar çok “yeni teknolojiler” konusunda araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Servimizde Üstün Kalite Anlayışı ile Hizmet Veriyoruz

-Üretici garantisi kapsamında kayıp yaşamamanızı temin ediyoruz

Motorlu Araç Yetkili Servisleri TS 12047 –M1 belgesine sahip Ece Otomotiv Servisimizde tüm onarım ve bakım çalışmaları üretici teknik özelliklerine göre yapılır, bu sayede aracınız tam garanti kapsamını korur.

- Disiplinli ve programlı çalışıyoruz

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Bizlerde bu düşünceyle yola çıkarak zamandan tasarruf prensibimiz ile kısıtlı bir sürede daha çok iş üretmek için iş akışını düzenliyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

-Profesyonel Onarım ve Bakım Yapıyoruz

En iyi ekipmanlar ile donatılmış, eğitimli ve uzman personelimiz tüm işlemlerde otomobilinize en az sizin kadar titiz davranır.

-Eşdeğer yedek parçalar kullanıyoruz

Aracınızın değerini koruması için sadece orijinal parçalar veya en yüksek kalitede yedek parçalar kullanıyoruz.

-Sizlere ve Aracınıza Her Daim Dürüstlük İlkesi İle Yaklaşıyoruz

Servisimiz geçerli güvenlik ve çevre standartlarına daima uyularak ileri teknolojiye sahip otomobilinize güvenilir ve şeffaf bir servis hizmeti sunar.

Her Zaman Tam Performans

Ece Otomotiv; Otomobiliniz için orijinal parçaları kullanır, bu sayede otomobilinizde geçirdiğiniz her an ilk günkü performansı yaşarsınız.

Bir Aracın İhtiyacı Olan Her Şeyi Sağlıyoruz

Donanımlı ve yetkin kadromuzla aracınızla ile ilgili her konuda uzman tavsiye sunarak ihtiyacınız olan tüm hizmetler sağlanır.

“Zaman tasarrufu” Beklentinizi Tam Anlamıyla Karşılıyoruz

Aracınızı kısa süre önceden bildirerek getirebilirsiniz, ihtiyacınız olan onarım işlemleri servisimizde doğru ve hızlı bir şekilde tamamlanarak araç teslim edilir.

Uzman Çalışma ve Şeffaf Fiyatlar İle Yanınızdayız

Müşterilerimizin şikayetleri ve yapılan tespitler sonucunda arızayla ilgili yapılacak tüm çalışmalar ve süre hakkında araç kabul sırasında yetkili ekip arkadaşımız tarafından detaylı olarak bilgilendirilirsiniz.

Ece Otomotiv Servisi olarak verimli ve kârlı hizmet sunma ilkemize bağlı kalarak sizlere sürecin başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar destek vermekteyiz.

Bakım, Onarım ve Tüm İşlemlerinizde Adil Yaklaşıyoruz

Servisimizde sadece aracınıza yapılması gereken işlemler uygulanmaktadır ve araçlarının doğru şekilde ve bir kerede onarılmasını sağlanmaktadır.

Her Şeyin Kontrolünüz Altında Olmasına Özen Gösteriyoruz

Müşterilerimizin şikayetleri haricinde tespit edilen arızalar olması durumunda mutlaka sizleri bilgilendirir ve sizlere danışarak işlem onayı alınır.

Sizlerinde Görmesi Açısından Eski Parçalarınızı Teslim Ediyoruz

Aracınıza yapılan işlemler sonucunda değişen parçaları görmek isteyebileceğinizi düşünerek eski parçalar ile birlikte aracınız sizlere teslim edilir.

Zamanın Kıymetli Olduğu Bilinciyle Gecikme Yaşatmıyoruz

Aracınız daima söz verdiğimiz teslim tarihlerinde teslim edilir.

Tam Anlamıyla Güvenilirlik

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla gerçekleştirilen sözleşmelere baki kalınır. Aynı zamanda müşterilerimizin otomotiv servisi sektöründeki endişelerinin bilinci içerisinde hareket eden Ece Otomotiv’de gönül rahatlığını yaşayabileceğinizi biraz daha yakından tanıdığınızda diğer Bosch Car servislerden farklı olduğumuzu anlayabilirsiniz.

Aracınızın Son Kontrolleri ve Test Sürüşü Yapılır

Araçlar müşterilerimize teslim edilmeden önce mutlaka son kontroller ve test sürüşü yapılmaktadır.

Profesyonel Teslim Yapıyoruz

Servis danışmanımız, aracınızı teslim almaya geldiğinizde Ön Kontrol, Son Kontrol ve Araç Teslim Formu ile birlikte yapılan çalışmaları mutlaka detaylı bilgilendirerek teslim eder.

Kuvvetli Müşteri İlişkileri Anlayışımıza Sadık Kalıyoruz

Müşterilerimizin beklentilerini ve hizmet alışkanlıklarını bilerek hareket eder ve daima araçlar ile ilgili her konuda tavsiye vermekten memnuniyet duyarız.

İşine Tam bağlı Bir Ekip İle Çalışıyoruz

Aracınıza sizin kadar hassas ve özenli davranır, servisimizde sizin ve aracınız ile ilgili elimizden gelenin en iyisini yaparız.

-Bahane Değil Çözüm Üretiyoruz

Uzman kadromuzla çözüm bulamadığınız en sıra dışı arıza ve sorunlarda dahi “bahaneler” yerine doğru ve efektif “çözümler” sağlayabileceğimize güvenebilirsiniz.

Boya ve Kaporta Hizmetleri

En son teknolojiye sahip 6 boya hazırlama ünitesi, 2 boya ve kurutma fırını, şasi ölçme, düzeltme ve özel çektirmeleri ile otomobilinize standartlarında kaporta ve boya hizmeti gerçekleştirilmektedir. Ayrıca alüminyum onarımları için özel tasarlanmış ünitesinde alüminyum onarım hizmeti de sunulmaktadır.

Misyonumuz:

Ece Otomotiv, sektöründe müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan aynı zamanda “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen verimli ve kârlı hizmet sunmayı ilke edinmiş bir Bosch Car Yetkili Servisidir.

Verdiğimiz hizmetle farklılıklar yaratarak sektöründe kalıcı olma hedefi ile kaliteli hizmet ve çözüm sürecini üstün başarı ile yürüterek, sektöre ve topluma değer katarak geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize karşı “'Tam Anlamıyla Memnun Ece Otomotiv Müşterileri'' sorumluluğunu taşımaktayız.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde yaratıcı hizmetleri istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile en iyi şekilde yöneterek lider bir Bosch Car Yetkili Servisi olmak.

Daima yüksek kalite ve çözüm sağlayan ürünlerimiz ile uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermek. Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmek. Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Stratejilerimiz

Misyonumuz doğrultusunda, Ece Otomotiv olarak faaliyet gösterdiğimiz Bosch Car Yetkili Servis sektöründe müşterilerimizin hizmet alışkanlıklarındaki değişkenlikleri gözlemleyebilmek ve rakiplerin sunamayacağı farklı çözümler ortaya koymaktır. Aynı zamanda hizmet ve üründe sürdürülebilir kaliteyi sağlamak; sektördeki güveni ve saygınlığı korumaktır.

Hedeflerimiz

Ece Otomotiv olarak kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde müşterilerimize en iyi hizmet sunmaktır. Ürünü veya hizmeti, müşterilerin kalite beklentisinde fiyat ve zamanda şirketin oluşturduğu kalite hedefleri doğrultusunda sağlamak. İnsana, topluma ve çevreye saygılı çalışma şartlarını sağlamak ve sürdürmek. Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızı kalite sistemimizin bir parçası olarak görmek ve geliştirmek, ekip arkadaşlarımızın yüksek motivasyonla çalıştığı katılımcı pozitif bir kurum kültürü oluşturmak. Teknik ve sosyal yetkinlikleri arttıracak eğitimler gerçekleştirerek yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirmek.

Prosedürlerimiz ve hedeflerimiz düzenli olarak yönetimin sistemi gözden geçirmesi esnasında ele alınmakta ve devamlı olarak revize edilmektedir.

Otomobiliniz Kadar Mükemmel İşleyen Servis Hizmeti.

Ece Otomotiv’de hedefimiz sizinle uzun süren ortaklıklar kurmaktır. En iyi ekipmanlar ile donatılmış, eğitimli ve uzman personelimiz tüm işlemlerde otomobilinize en az sizin kadar titiz davranır.
Ece Otomotiv, ileri teknolojiye sahip otomobilinize güvenilir ve şeffaf bir servis hizmeti sunar

Son teknoloki ekipmanlarla donatılmış, 1.000 m2’lik servis alanında yer alan 6 adet lift ile günlük 30 otomobile hizmet etme kapasitesine sahip, şeffaf fiyat politikasıyla otomobiliniz için aksesuar, yol yardım, mekanik işlemleri gibi hizmetleri profesyonel şekilde sunarak verimli, esnek ve güvenilir bir hizmet garantisi verir.